Z pasją
do technologii

W ABC-Z SYSTEM EKO nasz zespół z powadzeniem łączy nowe, innowacyjne rozwiązania ze sprawdzonymi technologiami dostosowanymi do potrzeb klientów. Co istotne, skutecznie upraszczamy skomplikowane procedury, tak, aby skupić się na tym, co naprawdę ważne. W tej zakładce znajdziesz informacje o tym, kim jesteśmy oraz jak działamy.

Nasz zespół

 • Marek Kochel

  DYREKTOR TECHNICZNY

  Ukończył wydział Automatyki i Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach; (Autor i współautor wielu publikacji z zakresu technologii adsorpcyjnych; Uczestnik: ASTM International – sekcja ‘D28 Activated Carbon’ oraz ACS Chemistry for life – sekcja ‘Industrial & Engineering Chemistry’) Prywatnie miłośnik wspinaczki skalnej.

 • testowy alt

  Bożena Ostrowska-Kochel

  DYREKTOR FINANSOWY

  Absolwentka wydziału Ekonomiki Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (dawniej Akademia Ekonomiczna).
  W wolnym czasie instruktorka oraz miłośniczka jogi.

 • Mateusz Kochel

  SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII ADSORPCYJNYCH

  Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
  Jest autorem pracy magisterskiej pt. „Research on the adsorption process of pollutants contained in the process gas generated in a fixed bed reactor”, która uzyskała II miejsce w konkursie ‘The Best PROGRES 3 Master Thesis Award 2019’
  W wolnym czasie pasjonat squasha oraz gry w szachy.

ABC-Z System Eko

W naszych realizacjach kierujemy się doświadczeniem i wiedzą, zapewniając naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania.

Myślą przewodnią firmy ABC-Z SYSTEM EKO jest fachowe doradztwo oraz skuteczne rozwiązywanie problemów naszych kontrahentów”

Wierzymy, że działalność przemysłu może być neutralna dla środowiska i dążymy do tego by nasze rozwiązania wspierały biznes w osiągnięciu do tego celu. Pamiętaj, czyste środowisko jest niezbędne do zdrowego życia

W naszych realizacjach kierujemy się doświadczeniem i wiedzą, zapewniając naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania. Fundamentem naszych działań jest poczucie odpowiedzialności wobec wyznaczonych standardów pracy, współpracowników oraz celów firmy.

Myślą przewodnią firmy ABC-Z SYSTEM EKO jest fachowe doradztwo oraz skuteczne rozwiązywanie problemów naszych kontrahentów, jednocześnie upraszczając długie procedury, skupiając się na tym, co naprawdę ważne.

Tworzymy technologię
dla Twoich potrzeb

Back to top